עיסוי אירוטי

 

מה עושים במהלך עיסוי אירוטי?

יש שיטות רבות לבצע עיסוי אירוטי ומשך הטיפול נע בין דקות ספורות ליותר משעה. הסיבה לכך קשורה לצרכים של הלקוח ולסדר העדיפויות שהוא קובע. במילים אחרות, אופי הטיפול נקבע בראש ובראשונה לפי דרישות המטופל. אפשר לתאם ציפיות מראש, להשאיר את המשימה לידיים של אנשי המקצוע או לקבוע בצורה מסודרת ומפורטת את תהליך העיסוי עצמו.

 

למרות שיש הבדלים בין שיטות עיסוי אירוטי, ניתן להצביע גם על מספר מאפיינים משותפים. כך למשל כל שיטות העיסוי מבוססות על מגע, לחץ ושפשופים של נקודות רגישות בגוף. העיסוי מתאים לגברים ונשים ואפשר להיעזר בו על מנת להמריץ ולשפר את זרימת הדם. בעזרת העיסוי ניתן להעניק לשרירים גמישות ולמנוע התכווצות. העיסוי מגביר את רמת הסיפוק והוא מבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל הנוגעים בדבר.

 

מאפיין נוסף של עיסוי אירוטי הוא השילוב בין סיפוק צרכי הגוף בהיבט הרפואי ובהיבט המנטאלי. בעוד בהיבט הרפואי הסיפוק נובע מלחיצות עדינות על נקודות רגישות ומליטוף של הגוף על רקע תאורה מפנקת ואווירה מרגיעה, בהיבט המנטאלי ניתן להגיע לסיפוק בזכות היחס האישי שנרקם בין המטופלים והמטפלים. העיסוי האירוטי משאיר אחריו חוויות לכל החיים והוא בעל נוכחות מרשימה.

 

כך תמצאו את שיטת העיסוי שמתאימה לכם

כל אחד יכול למצוא שיטת עיסוי אירוטי שעולה בקנה אחד עם הצרכים שלו. יש כאלה שיתמקדו בעיסוי על שרירים ורקמות בלבד, כמו למשל באמצעות טכניקות מגע שונות. הטכניקות הללו כוללות הפעלת לחץ בנקודות מרכזיות ולעיתים גם ליטוף לאורך השרירים. כמו כן, בעיסוי על שרירים ורקמות יש משמעות גדולה לנקודות החיכוך. הנקודות נבחרות בקפידה על ידי גברים או נשים שמבצעים את העיסוי והן יכולות להגביר את תחושת ההנאה.

 

אפשרות נוספת היא למצוא שיטת עיסוי שמבוססת על שימוש בשמנים. השמנים מופקים בתהליך ייצור מבוקר והם בטיחותיים לחלוטין. השילוב בין העיסוי בשמנים לבין המגע העדין בגוף מוכיח את עצמו. הוא משדרג את הרמה הבסיסית של העיסוי, מעלה חיוך על פני המטופל ומביא לסיפוק מהיר ויוצא מגדר הרגיל.